Zvýraznenie prechodov na ukľudnenie dopravy

Pridané: 24.6.2018 12:45:00 Počet zobrazení: 2191

24 Jún 2018

Zatiaľ prvé opatrenie bude slúžiť na zvýšenie bezpečnosti chodcov prechádzajúcich cez cestu prvej triedy. Dnes zrealizovala Slovenská správa ciest úpravu prechodu pre chodcov na Dolnej ulici. Toto opatrenie bude slúžiť na zvýšenie bezpečnosti chodcov prechádzajúcich cez cestu prvej triedy. Je to výsledok rokovania o opatreniach na skľudnenie dopravy.

Zvýraznenie prechodov na ukľudnenie dopravy

Použitie tejto technológie na ďalších prechodoch v meste nie je možné vzhľadom na stav vozovky, ktorá v horizonte jedného až dvoch rokov bude potrebovať výmenu. Pri nich o ďalších opatreniach stále rokujeme... V mesiaci júl sa bude realizovať výmena povrchu vozovky pri dome pána Apolena, kde sa cesta každoročne len plátala a nebola komplexne opravená.

Realizácia náteru

Technologický proces aplikácie

Ochranný náter na Dolnej ulici

Hotový náter na ceste

Diskusia

(1 komentár)

Skludnenie dopravy Roman 21.8.2018 11:19:18
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti