Predajňa kvalitných slovenských potravín už čoskoro aj v Kremnici

Pridané: 20.8.2018 09:57:34 Počet zobrazení: 6999

20 August 2018

Produkty bez geneticky modifikovaných organizmov, prídavných látok, aditív a konzervantov budú môcť zákazníci kúpiť aj v Kremnici. V stredu sa na parkovisku Jeleň udiali zmeny týkajúce sa zelene, ktorá doteraz „slúžila" primárne pre neprispôsobivých občanov, ktorí sa tam po večeroch stretávali. Na tomto mieste by už v najbližšom období mal otvoriť malú predajňu Farmfoods – farmársky reťazec, ktorý prináša čisto slovenské výrobky vyprodukované na vlastných farmách.

Predajňa kvalitných slovenských potravín už čoskoro aj v Kremnici

Bude sa jednať o obslužnú predajňu. Koncept pozostáva z osadených dvoch kontajnerov o rozmere približne 6x5 m. Spoločnosť, ktorá tento zámer realizuje, je i nájomcom pozemkov vo vlastníctve mesta Kremnica v okolí obce Turček, kde realizuje chov oviec. Viac o koncepte na https://www.farmfoods.sk/ a o predajniach na https://www.farmfoods.sk/predajne

Aktuálne k výstavbe predajne prebieha inžinierska činnosť potrebná pre vydanie stavebného povolenia. Verím, že Kremnicu a Kremničanov poteší ďalší možný spôsob nakupovania kvalitných slovenských potravín.

Predajňa Farmfoods - interiér

Parkovisko Jeleň budúci rok čaká rekonštrukcia

Ďalším krokom, ktorý bude nasledovať, je určite aj oprava parkoviska, výmena dlažby na tržnici a obnova stánkov, ktoré slúžia predajcom zeleniny, ovocia a kvetov. Tento plán bude predložený na zaradenie do rozpočtu v nasledujúcom roku.

Kremnická tržnica pred rekonštrukciou

Parkovisko Jeleň - úprava zelene

Príprava pozemku

Úprava pozemku na parkovisku Jeleň

Diskusia

(1 komentár)

Farm foods Ivan Klopan 22.3.2019 17:19:08
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti