05
September
2018

Zajtra sa rozhodne o osude Tesca a ľahkoatletického ihriska

Pridal: Pridané: 5.9.2018 14:42:10 Počet zobrazení: 4932

Zajtra sa rozhodne o osude Tesca a ľahkoatletického ihriska Ako reakciu na dnešné klamstvá šíriace sa na Facebooku Vám predkladám relevantné, overené a overiteľné informácie týkajúce sa paniky okolo výstavby obchodnej prevádzky a športovísk v lokalite ľahkoatletického ihriska. Poslanci na MsZ v marci 2018 jednohlasne prijali uznesenie číslo 35/1803, ktoré schvaľuje zámer obchodného reťazca vybudovať v meste Kremnica prevádzku v lokalite ľahkoatletického ihriska 12 hlasmi a na ktorom bol neprítomný poslanec Jaroslav Slašťan. Stretnutie s investorom bolo na komisii Mestských lesov 9. 4. 2018, kde prezentoval zámer aj rozsah. Poslanec Jaroslav Slašťan aj tu opäť chýbal.

Späť na príspevok Nový komentár

Komentáre

Ľahkoatlet. Ihrisko

, 6.9.2018 12:46:40

Mám otázku: keď bude lahkoatleticke ihrisko vybudované, hneď prejde do súkromných rúk a teda za každý vstup sa bude platiť, už teda nebude slúžiť všetkým Kremnicanom? Areál bude prinášať zisk súkromníkovi a zase nič pre naše mesto. S takouto obnovou objektu asi Kremnicania nepočítali a myslím si, že by s tým mnohí nesúhlasili.

Re: Ľahkoatlet. Ihrisko

, 6.9.2018 15:13:44

P. Schmidtová, článok ste nepochopili správne. Po dokončení športovísk a stavby obchodného reťazca bude stavebníkovi odpredaný len POZEMOK POD STAVBOU OBCHODNEJ PREVÁDZKY A PARKOVISKA, nič iné. Pozemok ihriska a športovisko ostane mestské a naďalej voľne prístupné pre obyvateľov mesta. S odpredajom ihriska by som nesúhlasil ani ja a určite ani nikto iný.

Nový komentár

* (Povinné)

Táto stránka používa cookies. Viac info