20
Marec
2018

Obchodný reťazec v Kremnici

Pridané: 20.3.2018 16:15:00 Počet zobrazení: 2047

Obchodný reťazec v Kremnici V Kremnici by konečne mohol byť vybudovaný obchodný reťazec s rekonštrukciou športoviska na ľahkoatletickom ihrisku, s posilovňou, či výstavby parkovacích miest. Na zasadnutí Mestského zastupiteľstva 16.3. som poslancom predložil materiál, ktorý bol výsledkom niekoľkých stretnutí so zástupcom obchodného reťazca. Téma nákupného centra bola jedným z bodov môjho volebného programu v komunálnych voľbách a som rád, že získava jasnejšie kontúry.

Späť na príspevok Nový komentár

Komentáre

Určite to mestu prospeje, ak sa projekt...

Dušan, 21.3.2018 18:22:15

Určite to mestu prospeje, ak sa projekt vydarí. Ľahkoatletické ihrisko je momentálne v dezolátnom stave a neplní žiadnu funkciu. Po vybudovaní nového ihriska tam bude chodiť určite viac ľudí. Dúfam, že to neskrachuje na nejakých nezmyselných petíciách od "uvedomelých občanov", ktorí sa v minulosti báli, aby nebol narušený kolorit mesta a potom hovoria, že mesto nenapreduje a nič sa tu nedeje. Prajem pekný deň.

Obchodný reťazec v Kremnici

Peter, 17.4.2018 11:29:09

Áno Dušan - určite to mestu prospeje, ak sa projekt vydarí. Prečo je ihrisko v dezolátnom stave ? ..... Ihrisko neplní žiadnu funkciu ? - asi pravdepodobne často okolo nechodíš a tak nevidíš ako tam trénujú MKL bežci, požiarnici, fotbalisti či niekto behá a naháňa kondičku, hrajúce sa deti to využívajú za dobrého počasia denne...a fungovalo tiež ako parkovisko pre kúpalisko.....a parkovanie v danom mieste je priam katasrofálne...vtedy to projektant nezvládol... .už tam malo byť dávno detské ihrisko...Uvidíme čo prinesie nový projekt- asi nebude jednoduché zladiť výstavbu v obytnej zóne ale určite sa to dá.

Nový komentár

* (Povinné)

Táto stránka používa cookies. Viac info