Aktivity pre deti

Pridané: 2.10.2018 13:00:00 Počet zobrazení: 1924

02 Október 2018

Nezabúdame ani na deti. Pre úplne najmenších sme vytvorili v materskej škole triedu pre deti od 2 rokov. Mamičky s deťmi sa spolu môžu stretávať v knižnici Família od minulého roku. Postupne sa dopĺňajú aj prvky na detských ihriskách a v pláne sú ďalšie.

Aktivity pre deti

Knižnica Família

V kremnickej Knižnici Jána Kollára sa vytvoril priestor určený rodičom a ich ratolestiam. V rámci oddelenia literatúry pre deti bol vybudovaný priestor s názvom Knižnica família, ktorý slúži na trávenie voľného času pre mamy s deťmi, nielen v nepriaznivom počasí. 

Knižnica Família

Trieda pre 2 ročné deti v Materskej škole Dolná

Nakoľko v Kremnici nie sú detské jasle, vznikla potreba umiestnenia detí mladších ako 3 roky. V materskej škôlke na Dolnej ulici preto vznikla trieda, ktorú môžu takéto deti navštevovať. Jej kapacita bola okamžite naplnená.

Trieda pre najmenších

Lanové ihriská, pyramída a lanová dráha

V rámci vyhratých grantov a zo sponzorských príspevkov pribudli na existujúce detské ihriská ďalšie prvky. Lanová pyramída na ihrisko pod hradbami a lanová dráha na ihrisko na ulici Jula Horvátha. 

Lanová dráha

Lanová pyramída

Zechenterova záhrada

Nový projekt obnovy Zechenterovej záhrady sa postupne realizuje hlavne vďaka dobrovoľníkom. Prvotná idea, ktorá vznikla po stretnutí, bola spracovaná v spolupráci so ŠÚV. Viac si môžete prečítať tu. https://www.alexanderferencik.sk/n/vratme-zivot-zechenterovej-zahrade

bránky na futbal

Aktivity pre deti

Štadión Rudolfa Čilllíka už nie je len výsadou bežeckého lyžovania, ale v priebehu roka sú na ňom aj aktivity pre rodiny s deťmi a to Deň s Kubíkom, Hybaj na Skalku, Šarkaniáda a Letný deň na Skalke ktoré si našli svojich priaznivcov.

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti