Voľby 2018

Ďakujem Vám, za Vašu dôveru a Váš hlas.

Milí Kremničania,

po štyroch rokoch sa opakovane uchádzam o funkciu primátora mesta. Moje rozhodnutie pramení z toho, že sme naštartovali projekty, ktoré sa ukončili, prebiehajú alebo sa pripravujú. Rád by som bol pri ich realizáciách, sú rozbehnuté rokovania. Jedno volebné obdobie je krátka doba na to, aby sa stihlo všetko dokončiť. Máme plány pre ďalší rozvoj mesta. Kremnica sa prebúdza, pokračujme v jej napredovaní...

Pár slov o mne

 Môj doterajší život som strávil v Kremnici, kde som študoval na gymnáziu, vysokoškolské štúdium som absolvoval v Banskej Bystrici v odbore verejná ekonomika a správa, neskôr som si vzdelanie doplnil o oblasť práva. V komunálnych voľbách som uspel a od roku 2014 pôsobím na poste primátora mesta Kremnica. Pred mojim nástupom do vedenia mesta som sa venoval podnikaniu v stavebníctve.

Z Kremnice som nikdy neodišiel, tu som študoval, pracoval, bývam tu s manželkou Katkou a synom Šaňkom. Mám ju rád a som hrdý na to, aká je krásna. Robím maximum pre to, aby sa ďalej rozvíjala a to nielen ona, ale aj celé okolie.

...aby ľudia, ktorí tu žijú boli spokojní, neodchádzali a mladí sa vrátili späť...

     Alexander Ferenčík

Kandidujem ako nezávislý kandidát na primátora Kremnice.

Kampaň si financujem výlučne z vlastných prostriedkov. Preto nie som finančne zaviazaný politickým stranám, ani podnikateľom so skrytými záujmami. Chcem, aby obyvatelia Kremnice mali istotu, že ak si ma zvolia za primátora, vo výkone funkcie sa budem riadiť ich záujmami a svojím svedomím.

Táto stránka používa cookies. Viac info