O mne

Ďakujem Vám, za Vašu dôveru a Váš hlas.

Milí Kremničania,

po štyroch rokoch sa opakovane uchádzam o funkciu primátora mesta. Moje rozhodnutie pramení z toho, že sme naštartovali projekty, ktoré sa ukončili, prebiehajú alebo sa pripravujú. Rád by som bol pri ich realizáciách, sú rozbehnuté rokovania. Jedno volebné obdobie je krátka doba na to, aby sa stihlo všetko dokončiť. Máme plány pre ďalší rozvoj mesta. Kremnica sa prebúdza, pokračujme v jej napredovaní...

Pár slov o mne

 Môj doterajší život som strávil v Kremnici, kde som študoval na gymnáziu, vysokoškolské štúdium som absolvoval v Banskej Bystrici v odbore verejná ekonomika a správa, neskôr som si vzdelanie doplnil o oblasť práva. V komunálnych voľbách som uspel a od roku 2014 pôsobím na poste primátora mesta Kremnica. Pred mojim nástupom do vedenia mesta som sa venoval podnikaniu v stavebníctve.

Z Kremnice som nikdy neodišiel, tu som študoval, pracoval, bývam tu s manželkou Katkou a synom Šaňkom. Mám ju rád a som hrdý na to, aká je krásna. Robím maximum pre to, aby sa ďalej rozvíjala a to nielen ona, ale aj celé okolie.

...aby ľudia, ktorí tu žijú boli spokojní, neodchádzali a mladí sa vrátili späť...

     Alexander Ferenčík

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti