Voľby 2022

Pridané: 15.9.2022 13:48:19 Počet zobrazení: 429

15 September 2022

Po štyroch rokoch sa opäť uchádzam o post primátora mesta Kremnica.

Voľby 2022

Milí obyvatelia Kremnice, priatelia i tí ostatní,

Po štyroch rokoch sa opäť uchádzam o post primátora nášho mesta. Za tento čas sa mnoho udialo, prešli sme všetci ťažkým obdobím, svet sa zastavil takmer na dva roky a keď sa začal rozbiehať, všetko je inak ako sme boli zvyknutí.
Najbližšie štvorročné obdobie bude isto náročné.
Ľudsky, finančne ... po všetkých stránkach. Napriek tomu sme toho mnoho pripravili a onedlho časti skladačky zapadnú presne na miesto kam patria. Práve preto si myslím, že na čele mesta by mal stáť človek, ktorý sa v problematike vyzná. Niekto, kto mesto pozná, rozumie procesom, má prehľad o tom, čo sa deje a na čom sa robí. Dlhodobo, podľa plánov, žiadne predvolebné asfaltovanie... Všetci chceme, aby mesto prosperovalo, vyvíjalo sa, prekvitalo, aby sa ľudia, ktorí tu žijú mali dobre a boli pyšní na to, že sú odtiaľto.
Mám za to, že na skúsenostiach záleží...

Zároveň sa uchádzam aj o post poslanca Banskobystrického samosprávneho kraja. Pre rozvoj mesta a mikroregiónu je dôležité, aby Kremnica konečne mala poslanca v zastupiteľstve BBSK, niekoho, kto by pozornosť otočil na našu stranu kraja.

Do volieb ostáva ešte 6 týždňov. Za ten čas budú všetci kandidáti bojovať rôznymi spôsobmi. Slová o nezmyselných kauzách, nepodložené „zaručené" informácie, neznalosť prezentovaná ako fakty a mnoho iného. Bývať v Kremnici „akože" totiž nestačí. Ja budem prezentovať skutočnosť a odpovedať na Vaše otázky.

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti