Rekonštrukcie budov

Pridané: 2.10.2018 13:15:00 Počet zobrazení: 4054

02 Október 2018

Dokončenie nájomných bytov v bývalom CVČ na Angyalovej ulici, komplexná rekonštrukcia Základnej školy (ZŠ) Pavla Križku či realizácia obnovy mestskej telocvične. To boli hlavné investičné akcie, ktoré kremnická samospráva zrealizovalia v tomto volebnom období.

Rekonštrukcie budov

Nájomné byty

Nájomné byty vznikli v budove na Angyalovej ulici, kde bolo predtým centrum voľného času. Vzniklo tu 11 bytov, z čoho sú tri jednoizbové, sedem dvojizbových a jeden trojizbový, z toho jeden byt je bezbariérový. 

Nájomné byty bývalé CVČ

Mestská telocvičňa

Projekt rekonštrukcie mestskej telocvične sa začal v marci 2017 prácami na streche, komplexnou obnovou prešli aj interiéry. Mestský úrad ukončenie prác predpokladá na jeseň 2018. Práce na telocvični zahŕňajú opravu strechy, okien, celkovú rekonštrukciu haly vrátane podláh či zateplenie a tiež šatne a sprchy. Súčasťou komplexnej obnovy mestskej telocvične je aj vybudovaná nová posilňovňa. Bude slúžiť nie len školám, ale aj všetkým športovým mestským klubom či krúžkom a tiež aj jednotlivcom.

Mestská telocvičňa

Historická kočiareň na Mestskom úrade

Zrekonštruovaná kočiareň sa začala využívať ako obradná miestnosť, na koncerty, divadelné predstavenia či prednášky. Interiér kočiarne zdobia originály sôch zo Stĺpa sv. Trojice na Štefánikovom námestí. Výhodou je bezbariérový prístup.

Kočiareň na Mestskom úrade v Kremnici

 

Základná škola P. Križku

Po nástupe do funkcie na nás čakal rozbehnutý projekt rekonštrukcie Základnej školy Pavla Križku, kde interiér bol zrekonštruovaný, zostala obnova fasády budovy, s ktorou sme začali a práce sa v tomto období pomaly blížia ku koncu.

ZŠ P. Križka Kremnica

 

Mestský cintorín

Z mestského rozpočtu bolo vyčlenených 80 000 € na mestský cintorín, z ktorých sa opraví strecha na dome smútku a osadí sa nová vstupná brána od mesta. Bol vyasfaltovaný južný vstup, parkovisko pred domom smútku a vstup do cintorína od mesta.

Cesta pri Dome smútku v Kremnici 

 Vstup do cintorína

Cintorín pri dome smútku 

 

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti